Fioletowy wibrator z wypustką.

Interesują Cię tylko kompleksowe rozwiązania erotyczne? Proponujemy rozkosz, w niewielkim rozmiarze dla Pań, które chcą się przekonać jak wielką satysfakcję erotyczną można osiągnąć stymulując się tym kreatywnym sex gadżetem.

Średnica: 2,6 - 3,2 cm
Długość całkowita: 20,5 cm
Ten różowy wibratorek wymasuje twoją cipkę, jak żadna inna zabawka.Różowy sprytny wibratorek łechtaczki i punktu G

Niewielki wibrator przeznaczony dla Pań, którym największą przyjemność erotyczną sprawia stymulacja wejścia pochwy i jej okolic. Żadna Panie nie będzie zawiedziona efektami, jaki można osiągnąć za pomocą tegoż wibratora.

Średnica: 2,5 cm
Długość całkowita: 6 cm
Realistyczne dildo z wibracjami i przyssawkąRealistycznne dildo z wibracją i przyssawką.

Maksymlnie realne doznania, które oferuje przedstawione dildo potęguje specjalne urządzenie wbudowane we wewnątrze jego trzonu. Pilot sterujący posiada zaprojektowany przełącznik do regulacji intensywności drgań.

Średnica: 4 cm
Długość całkowita: 15,2 cm
Żelowy wibrator z wypustkami

Jednym z wielu rodzai wibratorów są wibratory żelowe. Za ich popularnością przemawia stosunkowo niewielka cena, gładkość materiału, który po nawilżeniu niewielką ilością lubrykantu staje się przyjemnie śliski, dzięki czemu łatwo nim operować.

Średnica: 3 - 3,5 cm
Długość całkowita: 15,5 cm

Wykonany ze szkła wibrator, którego wibracje są regulowane za pomcą przewodowego pilotaSzklany wibrator z przewodowym pilotem.

Nowość na rynku - wibrator wykonany z antyalergicznego materiału jakim jest szkło. Jego powierzchnia jest idelnie głdka przez co bardzo łatwa do utrzymania w czystości - higieniczna.

Średnica: 3 cm
Długość całkowita: 17 cm

Klasyczny kremowy wibratorKlasyczny kremowy wibrator

Niewielkich rozmiarów, typowy klasyk penetrująco – masujący. Model podstawowy, nie jest kosztowny , odpowiedni na dobry początek.

Średnica: 3 cm
Długość całkowita: 12 cm

Wielofunkcyjny wibrator z "palcem" łechtaczkowymWielofunkcjyjny wibrator z palcem łechtaczkowym

Wielofunkcyjny wibrator w kształcie realistycznego penisa z ładnie wyprofilowaną  żołędzią, której obwód dolnej krawędzi jest nieco szerszy od delikatnie falistego trzonu. U dołu, tuż nad panelem sterowania odstaje końcówka w kształcie delfinka.

Średnica: 3 - 4 cm
Długość całkowita: 15 cm

Wibrator wielofunkcyjny Vibe TherapyWielofunkcyjny wibrator Vibe Thrapy

Wibratory wielofunkcyjne posiadają zazwyczaj co najmniej dwie funkcje pobudzające kobiece strefy intymne. Tradycyjny wibrator na ogół posiada wibracje z możliwością ich płynnej regulacji lub do dziesięciu programów drgań, z których każdy się różni.

Średnica: 4 - 4,7 cm
Długość całkowita z uchwytem: 26,5 cm

wibrujące dwa palce i kciuk łechtaczkowyWibrujące palce

Nietypowy wibrator w kształcie dłoni, a konkretnie dwóch złączonych palców -  wskazującego i środkowego oraz kciuka, który dla sprawienia dodatkowej rozkoszy został pokryty miękkimi, masującymi łechtaczkę wypustkami.

Średnica: 3 - 4 cm
Długość całkowita: 19 cm

NIesamowicie żylasty wibratorNiesamowicie fajny żylasty wibrator

Potrzebujesz głębokiego wypełnienia? Ten długi sztywny żylasty członek dostarczy silnych doznań twardym trzonem, ale również wibracjami od łagodnie stymulujących do mocno pobudzających.Średnica: 3,2 cm
Długość całkowita: 21,5 cm

Szklany luksusowy wibrator z niebieską nawijkąSzklany luksusowy wibrator

Szklany wibrator z płynną regulacją drgań. Posiada wyodrębnioną główkę przypominającą męską żołądź oraz prosty trzon, wokół którego wije się wypukła, długa wypustka mająca na celu dodatkową stymulację ścianek pochwy dla wzmocnienia doznań erotycznych.

Średnica: 3,5 cm
Długość całkowita: 15 cm

Innowacyjny masażer wibrator We Vibe IIInnowacyjny We Vibe II

Innowacyjny wibrator dla par, który jednocześnie pobudza punkt G oraz łechtaczkę. Podczas gdy jego podwójne ramiona pieszczą zewnętrzne oraz wewnętrzne strefy erogenne kobiety w tym samym czasie można uprawiać tradycyjny stosunek waginalny.


Długość ramienia górnego: 6,5 cm
Długość ramieia dolnego: 7,5 cmMega duży wibratorPokaźnych rozmiarów wibrator - 21 cm

Wielki rozmiar  realistycznie odwzorowanego członka wyposażony w mechanizm wibrujący.
Penis jest wyjątkowo gruby, a jego długość wynosi ponad dwadzieścia centymetrów.


Średnica: 3,2 - 4,7 cm
Długość całkowita: 21 cm

Wibrator posiadający trzy elementy podniecająceWibrator 3w1 - penetruje waginę, anusa oraz pieści łechtaczkę


Nietypowy, pomysłowy, satysfakcjonujący seksualnie, zaprojektowany z myślą o jednoczesnym wypieszczeniu wszystkich możliwych stref intymnych.

Średnica: 3,8 cm
Długość całkowita: 12 cm

Ogromny realistyczny wibrator z przyssawkąRealistyczny wibrator z jądrami oraz przyssawką


Wibratory projektowane są w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, jednak jest wiele Pań, które wolą tradycyjny kształt męskiego penisa. Ten model właśnie taki jest...

Średnica: 3,5 - 5  cm
Długość całkowita: 22 cm

Copyright © 2012 www.wibratory-erotyczne.pl